Nowości

Folie odblaskowe

Folie odblaskowe

Mamy dla was kolejne nowości! A wśród nich nowe kolory folii odblaskowych, z których możemy wyciąć dla was dowolne wzory. Poza standardową folią w kolorze srebra, proponujemy wam wykonanie znakowania przy pomocy odblasków w kolorach neonowych takich jak: róż, zielony czy żółty. Możliwe jest również zamówienie odblasków w kolorze białym i czarnym. Takie znakowania mogą być dzięki temu w dzień niewidoczne, natomiast nocą będą wspaniale sprawdzać się jak standardowy odblask.

Folie ozdobne

Folie ozdobne

Troszkę zabrało nam czasu wyszukiwanie dla Was nowości, ale w końcu jest chwila żeby podzielić się z wami tym co udało nam się dla was zdobyć:)

Szklane ozdoby

Szklane ozdoby

Już cały nasz zespół bezpiecznie wrócił z wakacji i mamy nadzieję, że wam też się udało Zaczął się nowy sezon, więc pełną parą wracamy do pracy i chcemy wam pokazać kolejne nowości dostępne w naszej ofercie!

Haft z piszczałką

Haft z piszczałką

Wiecie że poza standardowym haftem możemy dla was wykonać coś oryginalnego jak np. haft z piszczałką?

Nowe kolory folii

Nowe kolory folii

Wciąż mamy lato, ale jesień i zima tuż tuż. Dlatego właśnie, przygotowując się na nowy sezon, przedstawiamy wam nowe kolory folii ozdobnych dostępne w naszej ofercie.

RODO

Szanowni Państwo, od 25 maja 2018r. zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2019/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych sobowych i ich swobodnego przepływu (tzw. RODO), w związku z tym przedstawiamy wam poniżej naszą Politykę Prywatności.

Godziny otwarcia

Drodzy klienci! Informujemy, że w dniach 30.04 – 04.05.2018 biuro hafciarni będzie czynne w godzinach 8:00 -16:00. Za wszelkie niedogodności przepraszamy!

Cekiny acentryczne/ odwracalne

Cekiny acentryczne/ odwracalne

Drodzy klienci! Miło nam poinformować, że w końcu jesteśmy wstanie wyhaftować dla was wzory z wykorzystaniem cekinów acentrycznych (odwracalnych)!

Perełki 10 mm

Perełki 10 mm

Drodzy klienci! Miło nam poinformować , że wychodząc naprzeciw waszym potrzebom poszerzamy naszą ofertę nabijanych perełek!

Folie puchnące

Folie puchnące

W naszej szerokiej ofercie zdobienia odzieży proponujemy wam NOWOŚĆ - Folie puchnące typu flex.