Nowości

Folie puchnące

Folie puchnące

W naszej szerokiej ofercie zdobienia odzieży proponujemy wam NOWOŚĆ - Folie puchnące typu flex.

OKRES ŚWIĄTECZNY - GODZINY PRACY

OKRES ŚWIĄTECZNY - GODZINY PRACY

Drodzy klienci, informujemy, że w dniach od 23.12.2017 r. do 01.01.2018 r. hafciarnia będzie nieczynna. Wracamy do pracy po krótkim odpoczynku ale już z nowymi siłami 02.01.2018 r. Za wszelkie utrudnienia serdecznie przepraszamy!

Folie ozdobne

Folie ozdobne

Już dziś przedstawiamy wam kolejne nowości dostępne w naszej ofercie. Poza poszerzeniem kolorystyki dostępnych u nas folii typu flex, flock oraz glitter (które znajdziecie w zakładce "pliki do pobrania"), tym razem proponujemy wam zdobienia za pomocą folii o ozdobnej strukturze.

Katalogi w wersji elektronicznej

Katalogi w wersji elektronicznej

Drodzy klienci! Dawno nie przedstawialiśmy wam żadnych nowości, ale w końcu jest chwila żeby zapoznać was z naszą nową ofertą.

ZMIANY GODZIN PRACY BIURA

Szanowni klienci! Informujemy, że w związku z sezonem urlopowym skracamy godziny pracy biura hafciarni. Od 3 lipca biuro będzie czynne od poniedziałku do piątku, w godzinach 7:00 do 17:00 oraz w soboty od 7:00 do 15:00. Za utrudnienia przepraszamy!

Targi REMA DAYS 2017

Targi REMA DAYS 2017

Drodzy klienci! Już niedługo, bo 15 lutego rozpoczynają się największe targi reklamowe REMA DAYS 2017. Zapraszamy was serdecznie do uczestnictwa w tym wydarzeniu!

OKRES ŚWIĄTECZNY - GODZINY PRACY

Drodzy klienci, informujemy, że od 24.12.2016 r. do 01.01.2016 r. hafciarnia będzie nieczynna.

Ściegi specjalne

Ściegi specjalne

Często pytacie nas jak może wyglądać haft oraz jakie ściegi możemy użyć do jego uszlachetnienia. Dlatego też, postanowiliśmy przedstawić wam kartę naszych ściegów specjalnych, która przedstawia bogatą bibliotekę mniej spotykanych ściegów.

Zmiany w godzinach pracy biura

Drozdy klienci, informujemy, że w listopadzie i grudniu skracamy godziny pracy biura obsługi klienta.

Katalogi dodatków

Katalogi dodatków

Drodzy klienci, zgodnie z waszymi sugestiami udostępniamy wam część naszych katalogów z dodatkami w wersji elektronicznej, aby łatwiej było wam z nami współpracować.