Nowości

Szklane ozdoby

Szklane ozdoby

Już cały nasz zespół bezpiecznie wrócił z wakacji i mamy nadzieję, że wam też się udało Zaczął się nowy sezon, więc pełną parą wracamy do pracy i chcemy wam pokazać kolejne nowości dostępne w naszej ofercie!

Haft z piszczałką

Haft z piszczałką

Wiecie że poza standardowym haftem możemy dla was wykonać coś oryginalnego jak np. haft z piszczałką?

Nowe kolory folii

Nowe kolory folii

Wciąż mamy lato, ale jesień i zima tuż tuż. Dlatego właśnie, przygotowując się na nowy sezon, przedstawiamy wam nowe kolory folii ozdobnych dostępne w naszej ofercie.

RODO

Szanowni Państwo, od 25 maja 2018r. zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2019/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych sobowych i ich swobodnego przepływu (tzw. RODO), w związku z tym przedstawiamy wam poniżej naszą Politykę Prywatności.

Godziny otwarcia

Drodzy klienci! Informujemy, że w dniach 30.04 – 04.05.2018 biuro hafciarni będzie czynne w godzinach 8:00 -16:00. Za wszelkie niedogodności przepraszamy!

Cekiny acentryczne/ odwracalne

Cekiny acentryczne/ odwracalne

Drodzy klienci! Miło nam poinformować, że w końcu jesteśmy wstanie wyhaftować dla was wzory z wykorzystaniem cekinów acentrycznych (odwracalnych)!

Perełki 10 mm

Perełki 10 mm

Drodzy klienci! Miło nam poinformować , że wychodząc naprzeciw waszym potrzebom poszerzamy naszą ofertę nabijanych perełek!

Folie puchnące

Folie puchnące

W naszej szerokiej ofercie zdobienia odzieży proponujemy wam NOWOŚĆ - Folie puchnące typu flex.

OKRES ŚWIĄTECZNY - GODZINY PRACY

OKRES ŚWIĄTECZNY - GODZINY PRACY

Drodzy klienci, informujemy, że w dniach od 23.12.2017 r. do 01.01.2018 r. hafciarnia będzie nieczynna. Wracamy do pracy po krótkim odpoczynku ale już z nowymi siłami 02.01.2018 r. Za wszelkie utrudnienia serdecznie przepraszamy!

Folie ozdobne

Folie ozdobne

Już dziś przedstawiamy wam kolejne nowości dostępne w naszej ofercie. Poza poszerzeniem kolorystyki dostępnych u nas folii typu flex, flock oraz glitter (które znajdziecie w zakładce "pliki do pobrania"), tym razem proponujemy wam zdobienia za pomocą folii o ozdobnej strukturze.