Slide background

Specialists in decorating materials

Slide background

Embroidery labeling

Slide background

Slide background

Designing studio

Slide background

arlena

About us

The Arlena company is a place where you can order services in the field of marking and decorating textiles - clothing, footwear, bags, bedding, advertising gadgets, etc. In fact, we do not limit ourselves to any standard materials, if you want to decorate wooden letters, we can do it too! First, we make a test on the indicated material and then we act! (see the FAQ tab - frequently asked questions, there you will find information on how to order and what we need to complete the order).

Find out more

.

Haft komputerowy, haft, hafty - ARLENA

Haft to z pewnością jedna z najstarszych technik zdobienia materiałów. Dodatkowo jest to jedna z najbardziej popularnych i stosunkowo tanich metod uszlachetniania wyrobów. My, proponujemy Państwu usługi haftu komputerowego. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii jesteśmy w stanie wykonać bardzo precyzyjne wzory w stosunkowo krótkim czasie. Co więcej, dzięki zastosowaniu specjalistycznych maszyn proponujemy Państwu nie tylko tradycyjny haft wykonywany nitkami hafciarskimi poliestrowymi, haft nitkami wiskozowymi, nitkami fluorescencyjnymi, metalizowanymi ale również ten bardziej skomplikowany – np. haft wykonywany włóczką.

RODZAJE HAFTÓW

W naszej ofercie znajdziecie różne rodzaje haftów, m.in.:

haft klasyczny tradycyjny haft wykonany zwykłą nitką hafciarską ( może być wykonany różnymi ściegami)

haft 3d - czyli haft wypukły, haft stworzony z wykorzystaniem pianki hafciarskiej

haft z aplikacją - urozmaicenie haftu klasycznego poprzez naszywanie różnych materiałów, tkanin w obrębie wybranego wzoru

cording - polegający na doszywaniu tasiemek, koralików, łańcuszków ozdobnych i sznurków (więcej o tej technice haftu znajdziecie w zakładce cording)

haft chenille - haft pętelkowy lub łańcuszkowy wykonywany włóczką (więcej o tej technice haftu znajdziecie w zakładce haft chenille)

haft richelieu - polegający na obszywaniu wzoru i wycinaniu go z materiału (haft umieszczany dookoła wyciętej tkaniny)

haft krzyżykowy - wzór wykonywany jest w za pomocą "krzyżyków", które są ze sobą połączone tworząc całość.

W naszej ofercie znajdziecie bogatą bibliotekę różnych rodzajów ściegów hafciarskich, zarówno tych tradycyjnych jak satyna jak i tych ozdobnych, np. w kształcie gwiazdek. Jeżeli chcecie zapoznać się z dostępną u nas ofertą ściegów ozdobnych ( a przynajmniej ich częścią).

NA CZYM HAFTUJEMY?

Jesteśmy w stanie wykonać hafty na różnych materiałach – dzianinach, tkaninach, skórach, filcach, siatkach itp. Wykonujemy zdobienia zarówno na wykrojach jak i gotowych wyrobach, przy czym istnieją pewne ograniczenia co do zdobień wykonywanych na gotowcach, ze względu na trudność upięcia materiału w tamborek (jeżeli chcecie Państwo wykonać haft na gotowych wyrobach prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta w tej sprawie). Materiał, na którym wykonywany jest haft jest również bardzo istotny gdyż nie zawsze można wykorzystać tamborek do stabilizacji wyrobu, na niektórych materiałach może bowiem pozostać po nim ślad, którego nie da rady w żaden sposób zniwelować. W takiej sytuacji niezbędne jest wtedy wykorzystanie innych technik upinania wyrobów na maszynie. Proponujemy również wykonanie przez nas naszywek i emblematów do samodzielnego przyszycia lub haftów podklejonych termofolią, które można następnie przykleić do wybranego materiału za pomocą pras termotransferowych lub żelazka.

Możemy również zaproponować Państwu wykonanie naszywek z doszytym od spodu rzepem!

Poza standardowymi „pojedynczymi haftami” wykonujemy również hafty w metrażu.

Dodatkowo proponujemy połączenie różnych technik haftu ( np. haft metodą tradycyjną z aplikacją i cekinami, czy sznurek z cekinami i dżetami) z innymi dostępnymi w naszej ofercie technikami zdobienia materiałów.

Haft komputerowy

Zachęcamy do odwiedzenia naszego studia hafciarskiego oraz skorzystania z usługi haftu komputerowego. W naszej galerii znajdziesz wiele przykładów wykonanych przez nas haftowanych wzorów.

Pojawiliśmy się na rynku usług haftu na zamówienie jako mała hafciarnia i z biegiem lat staliśmy się bardziej profesjonalni. Skupiliśmy się na szybkiej dostawie i jakości spersonalizowanych ubrań oraz produkcji masowej. Jesteśmy gotowi sprostać każdemu zapotrzebowaniu, z najnowocześniejszymi technikami druku na najróżniejszych materiałach. Dziś mamy szeroką gamę spersonalizowanych produktów, które można wykorzystać do standaryzacji Twojej firmy, aby zbudować lojalność klientów, akcje promocyjne, a nawet na prezenty lub do użytku osobistego!

Tworzymy z dumą i miłością — haftowanie na zamówienie — hafty, nadruki, haft komputerowy

Nasz zespół hafciarni online jest gotowy zapewnić spersonalizowane doradztwo i pomoc w wyborze najlepszego rozwiązania dla Twojego zapotrzebowania! Dzięki najnowocześniejszemu sprzętowi do haftowania w połączeniu z naszym wieloletnim doświadczeniem w branży projektujemy i produkujemy wysokiej jakości haftowane koszulki, które w autentyczny sposób reprezentują Twoją markę.

Kiedy nosisz haftowane koszulki, są one żywą reklamą Twojej marki

Przemyślane i dobrze wykonane koszulki z haftem na zamówienie połączą Twoich klientów, fanów marki, pracowników i wszystkich innych, z którymi szukasz trwałej relacji.

Współpracujemy z Tobą, aby stworzyć projekt niestandardowych koszulek, które wpływają na odbiór Twojej firmy i osoby. Więc to, co wpada w Twoje ręce, to ekskluzywna kolekcja haftowanych T-shirtów zaprojektowana specjalnie dla Twojej marki.

Jak wygląda produkcja — haft na koszulce — hafty na zamówienie

Współpracujemy i rozmawiamy z Tobą, aby dowiedzieć się, do czego będą używane haftowane T-shirty, kto je ostatecznie będzie nosić i oferujemy rekomendacje dotyczące Twoich konkretnych potrzeb.

Wykonaliśmy setki różnych haftów na koszulkach, w tym standardowe aplikacje z przodu i z tyłu, ale to subtelne detale naprawdę wyróżniają haftowane koszulki. Naszą specjalnością jest haftowanie na zamówienie, więc powierzasz to zadanie profesjonalistom i miłośnikom tej sztuki.

Zastanów się, jak może wyglądać wzór — na przykład na rękawie lub mankiecie, lub wybierz inne niekonwencjonalne miejsca na logo, aby Twoja kolekcja haftowanych t-shirtów była całkowicie wyjątkowa.

Niestandardowe projekty — haftowanie koszul, toreb, ręczników, czapek! Haftowanie na ubraniach

Wszechstronność cyfrowego drukowania tkanin umożliwia personalizację produktów, takich jak t-shirty, spodnie, torby, podstawki, ręczniki, trampki i wiele innych. Nasza koncepcja to „Dostosuj to na swój sposób”! Druk cyfrowy na tkaninach (DTG) ma kilka zalet w porównaniu z tradycyjnymi systemami drukowania.

Czy jesteś gotowy, aby rozpocząć swój projekt niestandardowej haftowanej koszulki?

Skontaktuj się z naszym zespołem, aby dowiedzieć się więcej o:

 •     Terminie wykonania i terminie dostawy Twojego zamówienia
 •     Twoim budżecie, jaki musisz zainwestować w haftowane koszulki, czapki lub inne ubrania czy gadżety: haft na bluzie, haft na czapce, haft wypukły itp.
 •     Szczegóły związane z Twoim projektem
 •     Specyfikacje związane z grupą docelową i celami
 •     Pytaj, o co tylko chcesz — odpowiemy na wszystkie Twoje zapytania

Firma Arlena zajmuje się piękną sztuką haftu od 1988 roku. W naszej hafciarni znajdują się najnowocześniejsze maszyny, takie jak hafciarki wielogłowicowe. Jeśli do swojego kolejnego projektu potrzebujesz alternatywy, mamy dla Ciebie rozwiązania, których szukałeś.

Zobacz nasze cuda hafciarskie i przejrzyj całą naszą galerię z wykonanymi najróżniejszymi projektami. Sprawdź też nasze polecenia i referencje.

Zgadza się — firma Arlena hafciarnia online spędziła wiele lat na dostarczaniu i wykonywaniu różnych projektów i znakomicie zaprojektowanych gadżetów z haftem i nadrukiem.

Nasi klienci przekonali się już, że wszystkie projekty realizujemy z pasją i pełnym zaangażowaniem. Dzięki temu możemy zapewnić wysokiej jakości spersonalizowane haftowane kurtki, bluzy, czapki, swetry i loga.

Czym jest haft?

Tysiące nici naszywa się w błyskawicznym tempie — trudno uwierzyć, że w poprzednich stuleciach ludzie robili to ręcznie. Cóż, najwyraźniej nie mieli hafciarki wielogłowicowej. Zapewniamy szybki czas produkcji, wyższą jakość projektu i skrócony czas ustawiania maszyn.

Dlaczego warto wybrać haft?

Czasami powierzchnia haftowana jest lepszym rozwiązaniem niż sitodruk. Często dodaje poczucie jakości dotykowej, która może dodać wartość do produktu. Na przykład koszulka polo jest często noszona na imprezach firmowych, a haftowane logo emanuje swobodnym, ale stylowym profesjonalizmem. Haft wykorzystywany jest również do znakowania odzieży outdoorowej ze względu na jej wytrzymałość fizyczną oraz elegancki, profesjonalny wygląd.

Haftowanie bezpośrednio na ubraniu jest miłe i ekskluzywne — hafty i nadruki

U nas możesz haftować w bardzo dobrych cenach, ale przede wszystkim w bardzo wysokiej jakości. To, co nas to przede wszystkim wiedza, zainteresowanie i wyczucie osób obsługujących maszyny oraz słuchanie naszych klientów.

Potrzebujesz pomocy w projektowaniu nadruku i haftu? Powiedz nam, a my przedstawimy sugestie

Własna papeteria, wizytówki i koperty, wiele firm to posiada. Ale dlaczego nie zainwestować również w profilowaną odzież roboczą? Uzupełnij profil firmy, wzmocnij spójność między pracownikami i jednocześnie reklamuj się! Haft bezpośredni lub emblematy, druk transferowy, druk sublimacyjny i DTG – pomożemy Ci łatwo i szybko z odpowiednim profilowaniem, a do momentu dostawy jesteśmy z Tobą przez cały czas.

Cena i jakość — haftowanie na ubraniach i druk DTG

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze haftowane loga były jak najgęstsze, jak bardzo pozwala na to tkanina, aby wytwarzać produkty najwyższej jakości. Możesz też wybrać metodę druku DTG. Bezpośredni druk cyfrowy DTG („Direct to Garment”) to proces drukowania na tkaninach i odzieży przy użyciu specjalistycznej lub zmodyfikowanej technologii atramentowej. Odzież lub rolka tkaniny przechodzi pod głowicą drukującą urządzenia, gdzie atrament o wysokiej rozdzielczości jest rzucany bezpośrednio na włókna tkaniny.

Proces haftu — hafciarnia

Pierwszym krokiem w procesie haftu jest digitalizacja grafiki. Grafiki tworzone są przy użyciu specjalistycznego oprogramowania. Program projektuje ścieżkę, którą mogą podążać igły maszyny, a także informuje maszynę, kiedy należy zmienić kolor nici.

Jak wygląda haftowanie na ubraniach?

Twój projekt jest tworzony w dwóch punktach, tak zwanym polu, pomiędzy X i Y, które jest zdigitalizowane na dysku. X to oś pozioma, a Y to oś pionowa. Wałki działają jak mapa współrzędnych projektu, która następnie instruuje hafciarkę. Maszyna otrzymuje współrzędne projektu i przesuwa tkaninę, aby nadać odpowiedni kolor i ilość ściegów. Zaprogramowana ścieżka projektu jest śledzona i szyta, aż cała grafika znajdzie się na swoim miejscu. Odzież jest następnie wyjmowana z maszyny, składana i pakowana w celu dostarczenia do klienta.

Drukowanie i haftowanie logo firmy — hafciarnia online — haft na ubraniach roboczych i bluzach

Czy zastanawiasz się nad wydrukowaniem lub wyhaftowaniem logo firmy na odzieży roboczej? Widoczne logo na ubraniach robi dużą różnicę dla firmy. Najważniejsze jest to, że rozpoznawalność firmy wzrasta, gdy pracownicy noszą logo, ponieważ są przedstawicielami firmy i wykonywanej pracy. Dzięki widocznemu logo lub widocznej nazwie firmy obecnym i potencjalnym klientom łatwiej jest połączyć Twoją firmę z Twoim profesjonalizmem i obsługą. Drukowane i haftowane logotypy są cennym czynnikiem rozpoznawczym dla firmy, która chce przejść od nieznanej marki do rozpoznawalnej identyfikacji. Wybierz naszą hafciarnię online, podeślij nam swoje logo i stwórz własne ubrania.

Wyróżnij miejsce pracy nazwą i logo firmy — haft komputerowy

Nadruki i hafty mogą być integralną częścią odzieży roboczej. Bez względu na to, które rozwiązanie wybierzesz, łatwo jest dodać do zamówienia nadruk lub haft, ponieważ obie metody są obsługiwane w tym samym przepływie.

Zalety haftu — hafciarnia komputerowa

 •     Bardzo długi okres trwałości haftu
 •     Haft jest bardzo odporny na pranie i światło
 •     Dobre dla wyrobów z dzianiny i polarowych – tkanin też

Haftowanie na zamówienie — haft wypukły, hafty na bluzach

Dzięki haftowaniu uzyskujesz ładny i ekskluzywny efekt, który utrzymuje się przez długi czas. Kolor i kształt pozostają niezmienne nawet po częstym praniu i ekspozycji na światło. W swoim haftowanym logo możesz mieć kilkanaście różnych kolorów, a do wyboru jest ich mnóstwo! Haft komputerowy nadaje się do różnych tkanin — nasz zespół doradzi Ci, co jest najlepsze. Niestety nie jest zalecany do odzieży wodoodpornej, ponieważ igła do haftu przebija wodoodporną membranę.

Twój własny projekt — haftowanie na ubraniach

Możliwości jest wiele, jeśli chodzi o projekt logo, dzięki czemu możesz łatwo umieścić logo swojej firmy na odzieży roboczej. Gdy logo zostanie stworzone przez projektanta i zaakceptowane przez Ciebie, można je przymocować do odzieży lub naszyć od razu bezpośrednio na ubranie. Jeśli masz pytania lub brakuje Ci inspiracji do nadruku i haftu logo, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.

Haftowanie na zamówienie — haft na koszulce

Nadruk i haft na ubraniach — dzięki temu wzmocnisz profil swojej firmy! Zamów ubrania i jednocześnie zaopatrz się w logo swojej firmy lub stowarzyszenia. Doradzimy Ci, jakie i w jaki sposób ubrania najlepiej nadają się do nadruku lub haftu i zapewnimy, że uzyskasz ładny i trwały efekt. W razie potrzeby przeczytaj również odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Kto może wykonać nadruk lub haft? Czy haftujemy tylko logo?

Drukujemy i haftujemy na ubraniach (haftowanie na zamówienie) dla naszych klientów korporacyjnych i stowarzyszeń oraz osób prywatnych. Jeśli jako osoba prywatna chcesz drukować lub haftować na ubraniach, podczas składania zamówienia masz takie samo prawo wyboru odnośnie do kolorów, materiałów i sposobów.

Ile to kosztuje? Hafciarnia online

Cena logo lub innego haftowania na ubraniach uzależniona jest od rozmiaru, ilości kolorów i ilości odzieży, tego, co będzie drukowane lub haftowane na ubraniach. Zachęcamy do przesłania swojego logo na nasz adres e-mail: arlena@arlena.pl, a wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązanie.

Co mam zrobić, gdy chcę zamówić ubrania z logo?

Zrealizuj swoje zamówienie przez naszą hafciarnię online i napisz do nas czy chcesz nadruk, czy haft, w jakim miejscu ma być umieszczony itp. Nasz dział obsługi skontaktuje się e-mailowo, by ustalić wszystkie ważne szczegóły zamówienia. Dlaczego wszystko musi być na e-mailu? Chcemy jak najlepiej wykonać swoje usługi i zapewnić wysoką jakość wykonania, więc wszystkie ważne informacje chcemy mieć na naszej skrzynce pocztowej.

Jak długo zajmie haftowanie na ubraniach? Ile czasu trzeba czekać na wykonanie zamówienia?

Po zatwierdzeniu korekty i dostępności odzieży jesteśmy w stanie dostarczyć ją po ok. 7-10 dniach roboczych: składa się na to produkcja i dostawa za pomocą kuriera firmy zewnętrznej do naszego klienta. Na czas dostawy przez kuriera nie mamy wpływu.

Czy przed złożeniem zamówienia możemy otrzymać próbkę ubrań z nadrukiem?

Nie wysyłamy fizycznych próbek z nadrukiem lub haftem, ale zawsze otrzymasz bezpłatną korektę wysłaną e-mailem, w której Twoje logo zostanie umieszczone na wybranym ubraniu.

Czy możemy zarówno haftować, jak i drukować na ubraniach?

Tak, możemy zarówno wykonać standardowe nadruki logo, jak i wyhaftować Twoje ubrania. Oczywiście podpowiemy Ci, jakie jest najlepsze rozwiązanie dla dokładnie tych ubrań, które chcesz.

Czy haftowane lub drukowane ubrania nadają się do prania?

Tekstylia i ubrania są wykonane z różnych materiałów. Dlatego nasze techniki zostały opracowane tak, aby wytrzymywały te same temperatury prania co ubrania. Istnieje kilka rodzajów folii do drukowania na ubraniach i zawsze dobieramy taką, która pasuje do wybranych ubrań. Haftowane ubrania można prać bez jakichkolwiek obaw.

Jakie są zalety haftu na ubraniach?

 •     Haft można prać bez utraty koloru.
 •     Kolory i połysk zachowują swoją świeżość przez całe życie odzieży.
 •     Trwałe rozwiązanie.
 •     Ekskluzywny wygląd.
 •     Program haftu jest opłacany tylko przy pierwszym zamówieniu. Następnie zachowujemy go na przyszłe zamówienia.

Czy możliwy jest zwrot pieniędzy?

Przedmioty z nadrukiem lub haftem nie podlegają wymianie ani zwrotowi.

Czy spersonalizowany haft na odzieży może być tani? Haft komputerowy dla każdego

Jeszcze do niedawna ceny odzieży i odzieży z wyhaftowanymi firmowymi logo były oszałamiające. Tylko duże firmy z ogromnymi budżetami mogły sobie pozwolić na promocję i reklamę — na odzież reklamową z haftowanymi wzorami. Ceny takich usług spowodowane były czasem potrzebnym na produkcję i znakowanie. Nierzadko jeden wzór był aplikowany przez kilka godzin na maszynach (hafciarkach jednogłowicowych), co wiązało się z bardzo długim czasem znakowania, a to miało bezpośredni wpływ na cenę produktu finalnego. W dzisiejszych czasach profesjonalne hafciarki przemysłowe korzystają z wielogłowicowych maszyn, które mogą znakować kilka sztuk naraz.

Haft komputerowy — hafciarnia online — haftowanie na zamówienie

Jednak przemysłowy haft komputerowy nie musi być usługą masową. Każdy chyba widział stare serwetki, chusteczki, proporczyki, sukienki i bluzki, które zostały ozdobione haftowanymi wzorami. Te wzory, wykonane ręcznie z wielkim kunsztem i starannością, zachwycają nas do dziś. Haft komputerowy to jedna z najpiękniejszych metod zdobienia odzieży, odzieży i tkanin. Podnoszą walory estetyczne i sprawiają, że tkanina wygląda niezwykle oryginalnie. Nie bez powodu w starożytności wszystkie szaty królów zdobiono haftem emblematów, znaków i insygniów królewskich.

Czym jest indywidualny haft na odzieży? Haftowanie na zamówienie

W dzisiejszych czasach, dzięki technologii i nowoczesnym maszynom sterowanym komputerowo, indywidualny haft na odzieży może być dostępny dla każdego. Czym właściwie jest usługa indywidualnego haftu na ubraniach? Może to zabrzmieć dość skomplikowanie i tajemniczo, ale jest banalnie proste. Jest to po prostu usługa zdobienia za pomocą haftu wielu części garderoby, z tą różnicą, że każdy wzór jest inny. Usługa ta jest idealna np. przy personalizacji odzieży firmowej poprzez umieszczenie nazwisk pracowników na koszuli, koszulce, spodniach, kurtce, polarze itp. Haft komputerowy niestandardowy można wykonać również na naszywkach lub emblematach, które są przyklejane do ubrania przez specjalny klej, który umożliwia bezproblemowe nałożenie go na ubrania.

Jakie ubrania można oznaczyć haftem na zamówienie?

Personalizacja, znakowanie, haft z wykorzystaniem haftu komputerowego można zastosować praktycznie na każdym materiale, tkaninie i dzianinie:

 •     haft na koszulkach,
 •     haft na bluzach,
 •     haft na koszulach biznesowych,
 •     haft na spodniach,
 •     haft kurtek,
 •     haft wiatrówek,
 •     hafty na plecakach,
 •     hafty na ręcznikach,
 •     haftujemy na czapkach,
 •     haftujemy na czapkach baseballowych.

Polecamy usługi haftu na zamówienie do znakowania spersonalizowanych produktów odzieżowych. Nasza hafciarnia online wyposażona jest w wielogłowicowe hafciarki, które pozwalają na szybką realizację zamówień. Kontaktując się z nami, nie musisz być specjalistą od znakowania i drukowania. Nasz wyszkolony personel z przyjemnością wysłucha Państwa pytań, rozwieje wątpliwości i doradzi najlepszą metodę znakowania. Dzięki naszemu doświadczeniu możemy dobrać odpowiednią technikę do Twojego projektu, abyś mógł cieszyć się fantastycznym produktem w najlepszej jakości.

Haft, druk sublimacyjny czy DTG, co wybrać?

Jeśli chcesz dodać logo i inne wzory do odzieży i innych tekstyliów, podstawowe opcje to haft druk sublimacyjny i DTG. Te opcje mogą zapewnić wysoką jakość pracy, ale każda z nich ma swoje zalety i wady. Haft na ubraniach jest często postrzegany jako trwalszy wybór i może zapewnić profesjonalne rezultaty dla mundurów i nie tylko. Druk sublimacyjny czy DTG może czasami być bardziej opłacalny, zwłaszcza w przypadku korzystania z usług lokalnych, i często jest lepszym wyborem w przypadku większych projektów. Zanim zdecydujesz, co wybierzesz — czy haft lub druk sublimacyjny czy DTG są odpowiednie dla Twoich celów, spójrz na to, co każdy z nich może Ci zaoferować w dowolnym celu, do którego jest potrzebny.

Porównanie kosztów — haftowanie na ubraniach, druk sublimacyjny czy DTG

Koszt jest prawdopodobnie największym problemem dla każdego przedsiębiorcy, który chce dostosować odzież lub akcesoria do swoich potrzeb. Personalizacja kosztuje trochę więcej, niż kupno zwykłej odzieży — rozumiemy, że nie chcesz przepłacać. Należy pamiętać, że wpływ na koszty obu tych opcji mają różne czynniki. To, który z nich jest bardziej opłacalny, będzie zależeć od wielu czynników, w tym od złożoności projektu, rozmiaru projektu i jakości odzieży, której używasz. Jeśli zdecydujesz się na haft na ubraniach, zazwyczaj będziesz liczyć się z ryczałtowymi kosztami, które nie zależą od liczby kolorów w projekcie. Jednak w przypadku druku sublimacyjnego czy DTG ilość kolorów robi dużą różnicę. Każdy nowy kolor wymaga nowego sita siatkowego, co podnosi koszty. Większość haftów pozwoli Ci mieć do kilka kolorów. Kolorów za niewielką lub bez dodatkowych kosztów. Jednak duże logo i projekty mogą być tańsze w przypadku sitodruku, a duże zamówienia również mogą obniżyć koszty.

Trwałość haftu na ubraniach a sitodruk

Kolejną kwestią jest trwałość, dlatego haft jest często lepszym wyborem. Haftowany wzór na zamówienie, który jest wszyty bezpośrednio w tkaninę, ma znacznie większą trwałość niż wzór sitodrukowy, który jest drukowany na wierzchu tkaniny. Jednym z problemów związanych z sitodrukiem jest to, że projekt może pękać i blaknąć w miarę upływu czasu. Jest to szczególnie prawdopodobne, jeśli odzież nie jest odpowiednio pielęgnowana, co oznacza staranne pranie. Z drugiej strony haft jest mniej podatny na blaknięcie lub uszkodzenie. Dzięki wysokiej jakości szwom może trwać przez długi czas. Odzież z sitodrukiem może ulec zniszczeniu w mgnieniu oka, jeśli zostanie włożona do pralki w niewłaściwej temperaturze lub wyprasowana po niewłaściwej stronie. Haftowane loga nie stwarzają takich problemów, chociaż szwy mogą czasem ulec wyrwaniu lub uszkodzeniu.

Haft wypukły — haft na ubraniach roboczych

Haft tworzy projekt o niezłym ciężarze, który wygląda na wytworny i powinien trwać przez długi czas. Projekt jest trójwymiarowy, w przeciwieństwie do płaskiej konstrukcji logo drukowanego metodą sitodruku, a mocna nić prezentuje połysk, który sprawia, że ​​logo również przyciąga wzrok.

Zastosowania haftu i sitodruku — hafciarnia komputerowa

Trzeba też pomyśleć o najbardziej odpowiednich aplikacjach zarówno do haftu, jak i sitodruku. Każda z nich może być bardziej dopasowana do różnych rodzajów i jakości odzieży. Na przykład haft jest bardziej odpowiedni do cięższych ubrań. Cieńsze ubrania o niższej jakości niekoniecznie są najlepszym wyborem do haftowania, ponieważ cienki materiał ma tendencję do marszczenia się podczas haftowania. Haftowane logo znakomicie nadają się na dobrej jakości mundury i odzież roboczą, które mają służyć przez długi czas.

Kiedy lepiej zastosować druk sublimacyjny czy DTG niż haft na ubraniach roboczych?

Koszulki polo z logo i być może nawet nazwami wyszytymi po jednej stronie to klasyczny wybór. Jeśli chcesz spersonalizować T-shirty, bluzy z kapturem i podobne artykuły lub chcesz wydrukować większe logo, prawdopodobnie najodpowiedniejszym rozwiązaniem będzie druk sublimacyjny lub DTG.

Kiedy zastosować haft na ubraniach roboczych?

Jednak w przypadku innych ubrań, w tym koszulek polo, odzieży wierzchniej i czapek, haft jest najtrwalszą i najbardziej wyrafinowaną opcją dla Twojego logo. Wygląda elegancko i będzie trwać przez długi czas, a ponadto nadaje się do szerokiej gamy ubrań i innych przedmiotów.

 

 

 

Popular products
NEW

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Accept More info Reject