• Online only

Easter placemats 38cm - "Easter eggs 2"

Cena:
PLN19.99
Tax included
Dostępny

DŻETY

Dżety to małe ozdobne kamyczki wyglądem przypominające cyrkonie biżuteryjne i kamienie szlachetne. Najczęściej występują w jednym z 5 najpopularniejszych rozmiarów tj.:

SS6 – kamyki mają około 2 mm

SS10 - kamyki mają około 3 mm

SS16 - kamyki mają około 4 mm

SS20 - kamyki mają około 5 mm

SS30 - kamyki mają około 6 mm

Oczywiście podane wyżej wartości są tylko orientacyjne i mogę różnić się w zależności od producenta i rodzaju kamienia.

Najczęściej dżety wykonane są ze szkiełka, które dzięki specjalnym załamaniom imitującym szlify stosowane w kamieniach naturalnych, przepięknie odbijają światło. Co więcej, dzięki bogatej gamie kolorystycznej można je idealnie dopasować do dowolnego materiału- zarówno na zasadzie kontrastu jak i w tonacji.

Proponowane przez nas dżety to dokładniej termodżety co oznacza, że na ich spodniej warstwie znajduje się specjalnie wysuszony klej, który pod wpływem temperatury rozpuszcza się i pozwala na przyklejenie ozdoby do wybranego materiału. Możemy do tego wykorzystać zwykłe żelazko lub przemysłową prasę termotransferową (więcej informacji jak samodzielnie naklejać ozdoby hot fix znajdziecie w zakładce „specyfikacja”).

Dżety znalazły szerokie zastosowanie przede wszystkim w przemyśle odzieżowym i obuwniczym, ale równie często wykorzystywane są do zdobienia toreb, pościeli, artykułów dekoracji wnętrz (m.in. firan, zasłon, poszewek dekoracyjnych), mebli, a także w scrapbookingu!

W naszej ofercie poza kamieniami sprzedawanymi luzem znajdziecie również gotowe do wgrzania motywy dżetowe, które ułożone są na specjalnej folii transportowej, dzięki czemu ich aplikacja jest niezwykle łatwa. Jeżeli wolicie jednak ułożyć wzór sami, proponujemy wam zakup arkuszy folii transportowej, tak aby aplikacja dżetów była jeszcze łatwiejsza!

WZH -L-POD- 034 duża
30 Items
Washing temperature
max 30-40 st.C

You might also like

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Accept More info Reject