Nie znacie się na szyciu, nigdy nie widzieliście szablonów odzieżowych,  nie wiecie które materiały wybrać do stworzenia wymarzonej kolekcji odzieżowej, a może po prostu nie macie czasu i szukacie firmy, która załatwi za was całą sprawę związaną z projektowaniem odzieży? Jeżeli tak jest to dobrze trafiliście!

Jesteśmy w stanie pomóc wam zaprojektować i odszyć dowolną odzież – bluzki, bluzy, t-shirty, polary, legginsy, czapki, kominy, plecaki, torby reklamowe i wiele wiele innych. Dzięki stałej współpracy ze szwalniami i producentami odzieży, czapek i galanterii, możemy pomóc wam załatwić wszystkie techniczne sprawy – na was spoczywa tylko decyzja co robimy i wybór wzoru.

Nie macie czasu na szycie? Nie ma sprawy, w naszej ofercie znajdziecie również gotową odzież reklamową, sportową i biznesową. Współpracujemy z dostawcami gotowej odzieży takimi jak Adler, JHK, Falk&Ross itp.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Accept More info Reject